Forum klana P4f
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Forum of P4f
 
LoginLogin  Početna stranicaPočetna stranica  PretražnikPretražnik  Latest imagesLatest images  RegistracijaRegistracija  

 

 Pitanje za clanowe klana p4f-a

Go down 
3 posters
Autor/icaPoruka
EnOuGh^
Admin
Admin
EnOuGh^


Broj postova : 106
Registration date : 27.08.2008

Pitanje za clanowe klana p4f-a Empty
PostajNaslov: Pitanje za clanowe klana p4f-a   Pitanje za clanowe klana p4f-a Icon_minitimepet stu 14, 2008 1:57 pm

Da li ste za da naprawimo P4f b zbog powecanja broja clanowa u klanu Question Question Question Question
[Vrh] Go down
https://p4f-clan.forumcroatian.com
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Broj postova : 48
Age : 34
Registration date : 13.10.2008

Pitanje za clanowe klana p4f-a Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za clanowe klana p4f-a   Pitanje za clanowe klana p4f-a Icon_minitimesub sij 10, 2009 11:15 am

ja sam protiv, ideja je idiotska. sta ce ti vise clanova u klanu sem prvog tima i par rezervi???
[Vrh] Go down
EnOuGh^
Admin
Admin
EnOuGh^


Broj postova : 106
Registration date : 27.08.2008

Pitanje za clanowe klana p4f-a Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za clanowe klana p4f-a   Pitanje za clanowe klana p4f-a Icon_minitimesub sij 10, 2009 4:11 pm

kk
[Vrh] Go down
https://p4f-clan.forumcroatian.com
P4f ^ Optimus

P4f ^ Optimus


Broj postova : 10
Registration date : 29.11.2008

Pitanje za clanowe klana p4f-a Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za clanowe klana p4f-a   Pitanje za clanowe klana p4f-a Icon_minitimened sij 11, 2009 8:26 pm

Kakashi Hatake je napisao/la:
ja sam protiv, ideja je idiotska. sta ce ti vise clanova u klanu sem prvog tima i par rezervi???


SLazem se sa tobom Very Happy ,al ozb. . .Zajebi to,u klanu treba da nas bude 7 Max
[Vrh] Go down
Kakashi Hatake

Kakashi Hatake


Broj postova : 48
Age : 34
Registration date : 13.10.2008

Pitanje za clanowe klana p4f-a Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za clanowe klana p4f-a   Pitanje za clanowe klana p4f-a Icon_minitimeuto sij 13, 2009 2:26 pm

ok ova debata je zavrsena posto su se svi koji posecuju ovaj jadni forum izjasnili, zakljucavaj i brisi
[Vrh] Go down
Sponsored content





Pitanje za clanowe klana p4f-a Empty
PostajNaslov: Re: Pitanje za clanowe klana p4f-a   Pitanje za clanowe klana p4f-a Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Pitanje za clanowe klana p4f-a
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Prawila za clanowe klana!!!
» Tema postani i ti deo klana otvorena !

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
Forum klana P4f :: P4f Klan-
Forum(o)Bir: